Spot212

Stock Trading Competition

Spot212, yatırım yapmayı basitleştiren, küresel borsalarda işlem yeteneği kazanmayı sağlayan kişisel bir finans uygulamasıdır.

Spot212 basit bir felsefeyle inşa edildi: Herkesin yatırıma erişimi olmalı; hem de tüm dünyada ve farklı yatırım fırsatlarıyla.

Spot212, kullanıcılarının finansal hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. İlk versiyonunda Amerika ve Türkiye olmakla birlikte, önümüzdeki süreçte tüm dünya borsalarını platformda görebileceksiniz.

Neden Spot212


Günümüzde küresel borsa ve kripto para yatırımlarınin genç hedef kitle üzerinde yaygınlaşması ile birlikte bilinçsiz bir yatırım trendine hep birlikte şahit olmaktayız. Bu trendin bireysel yatırımcıların lehine olması ve yeni nesil yatırımcıları doğru yönlendirmek adına SPOT 212 tasarlandı. Elçilerimize de ‘Spotters’ adını vererek herkesin kendi bireysel finansal bağımsızlık sistemini oluşturmasına yardımcı olması amaçlanıyor.

Sizin İçin Özel Çözümler

Kullanıma hazır sistemler tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veremiyor olabilir, ancak tanımı gereği kullanıma hazırdır ve satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Otokod çözümleri, çalıştığı endüstrinin genel kurallarına göre tasarlandığından müşteri kullanımı açısından küçük, orta ve üst düzey özelleştirme olarak geliştirilebilmektedir. Özel bir proje geliştirme, sonuca erişmek için zaman alsa da işinize %100 uyum sağlar ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar. bize ulaşmak için [email protected]