Finlab

Fintech Innovation HUB

Finlab, sınıfında en iyi fintech girişimlerini bulan, onlara yatırım yapan ve onları besleyen bir erken aşama fintech girişim stüdyosudur. Girişimcilere; danışmanlık, stratejik rehberlik ve finansman sağlayarak Türkiye’deki fintech girişim stüdyosu modeline öncülük etmeyi amaçlıyorlar.

Modern fintech girişimlerin en çok ihtiyaç duyduğu tohum yatırıma odaklanan erken aşama bir fintech girişim stüdyosu olan Finlab’a kabul alan her ekip, içerideki küresel bilgi birikiminin desteğini yanina almaktadır.


Sizin İçin Özel Çözümler

Kullanıma hazır sistemler tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veremiyor olabilir, ancak tanımı gereği kullanıma hazırdır ve satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Otokod çözümleri, çalıştığı endüstrinin genel kurallarına göre tasarlandığından müşteri kullanımı açısından küçük, orta ve üst düzey özelleştirme olarak geliştirilebilmektedir. Özel bir proje geliştirme, sonuca erişmek için zaman alsa da işinize %100 uyum sağlar ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar. bize ulaşmak için [email protected]